Warning: Parameter 2 to title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/modelkas/domains/salonweb.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Blog - SalonWeb.pl

Odświeżenie strony www.

Czas idzie naprzód a Twoja witryna jakby zatrzymała się w czasie. Dostrzegasz, że coraz mniej nowych klientów znajduje Cię w sieci. Gdzie leży problem? Zastanów się czy nie przyszedł czas na zmiany na twojej stronie www.

10

Pierwsze wrażenie.

 

Załóżmy, że dziś wybierasz się na randkę. Zależy Ci na tym aby dobrze wypaść, osoba z którą masz się spotkać bardzo Ci imponuje a przede wszystkim serce zaczyna bić mocniej w jej obecności. Czujesz, że to może być ta osoba z którą zwiążesz się na stałe. Zamawiasz bilety do teatru, rezerwujesz stolik w miłej restauracji i nakładasz 10-cio letni garnitur, sportowe buty, przecież wygoda to podstawa a, że za oknem zima, więc wyjście bez ciepłego beretu byłoby błędem. Wychodzisz dumny i zadowolony. Niestety randka skończyła się zanim zdarzyła się zacząć. Kandydatka odmówiła z wymownym uśmiechem na twarzy chichrając się pod nosem. Tak jak nie poszedłbyś w 10-cio letnim garniturze na randkę tak nie powinieneś posiadać przestarzałej strony internetowej. Pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz.

Odświeżanie strony internetowej.

Twoi potencjalni klienci odwiedzając przestarzałą stronę Twojej Firmy nie będą zastanawiać się nad tym czy jeszcze prowadzisz działalność. Chcąc uniknąć takich sytuacji w których potencjalny klient rezygnuje z kontaktu z Tobą to strona firmy powinna być gruntownie odświeżana co 4 lata. Musisz wiedzieć, że ludzie poszukujący przyszłego usługodawcy w sieci przeglądając strony www potrzebują około 20 sekund na ocenienie czy znaleźli odpowiednią firmę czy też nie, do tego w tym krótkim czasie ludzie stwierdzają czy dana strona jest atrakcyjna czy też nie. Przeglądając stronę, treści i zdjęcia wyrabiają sobie opinie o firmie. Strony internetowe, które nie dotrzymują kroku obecnym standardom tracął zaufanie do firmy i rezygnują z jej usług. Możesz stracić naprawę dużo. Powinieneś śledzić konkurencję, odwiedzaj systematycznie ich strony internetowe, a jeśli ich poziom nie zachwyca. Znajdź ich odpowiedniki w innych miastach w Polsce bądź w europie.

Skorzystaj z szansy.

Jeżeli zdecydujesz się na nową stronę zastanów się nad tym co chcesz przekazać swoim nowym jak i obecnym klientom, co jest dla nich najbardziej istotne, czego oczekują i jak możesz ich zaskoczyć. Może na nowe należy zastanowić się nad ofertą jaką posiadasz? Zadbaj o to aby najistotniejsze informacje o Twojej Firmie były dobrze widoczne.

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Masz jakiś pomysł?