Warning: Parameter 2 to title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/modelkas/domains/salonweb.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Blog - SalonWeb.pl

Audyt Seo. Na czym polega?

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac związanych z pozycjonowaniem należy zbadać kod strony.

salonweb.pl_audyt_seo_na_czym_polega

Audyt Seo.

Polega na przeanalizowaniu kodu strony. Strona internetowa powstaje poprzez wpisywanie odpowiednich kodów do programu podobnego do notatnika. Można również zbudować stronę używając odpowiednich CMS-ów. CMS-y to nic innego jak programy ułatwiające tworzenie witryn www. Do najpopularniejszych należą programy takie jak WordPress, Joomla, Drupal, Typo3, Quick. Pracując na nich nie trzeba używać odpowiednich kodów przez co praca jest o wiele łatwiejsza. Nieważne jak została zbudowana strona, każda strona ma swój kod. W tym kodzie mogą pojawić się pewne błędy jak omówiony wcześniej przykład kodu < meta > lecz to nie wszystkie przypadki. Możecie mi uwierzyć, że strona może zacząć wariować już wtedy kiedy zabraknie choćby takiego znaku w kodzie >. Chcę zaznaczyć, że kody stron mogą mieć po parę tysięcy linijek. Trzeba naprawdę uważać.

Plan naprawczy seo.

Po odnalezieniu wszystkich możliwych błędów, powinno przejść się do opracowania planu naprawczego seo. Jest to nic innego jak diagnoza choroby oraz plan leczenia pacjenta. W tym miejscu muszę podkreślić bardzo ważną rzecz. Pozycjonowanie witryny w przypadkach bardzo popularnych fraz potrzebuje czasu. Prace związane z Seo nie polegają na wpisaniu jednego magicznego kodu, po którym zmienią się wyniki wyszukiwania w Google a Twoja witryna będziesz numerem jeden. Pozycjonowanie strony jest działaniem wieloetapowym powiązanym ze sobą. Pominiesz jeden a efekt może być mizerny.

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Masz jakiś pomysł?